O firmie

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w temacie części zamiennych i akcesoriów do wózków widłowych. Zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta gwarantuje, że zwracając się do nas ze swoimi potrzebami w zakresie naszych usług otrzymasz profesjonalną pomoc, której efektem jest rozwiązanie w pełni zaspokajające Twoje oczekiwania.

 

Nasza oferta to szeroka gama wideł oraz osprzętów dodatkowych. Posiadamy opony pneumatyczne i super elastyczne we wszystkich rozmiarach i wersjach. Ponadto koła napędowe, podporowe i rolki jezdne do wózków magazynowych. Oferujemy również prostowniki i baterie trakcyjne do wszystkich rodzajów wózków elektrycznych.

 

Naszym priorytetem jest zabezpieczenie wszelkich potrzeb związanych z  utrzymaniem i  eksploatacja wózków widłowych, obejmujących zarówno elementy nadwozia, części do silników spalinowych, układów hydraulicznych, podzespołów elektrycznych i elektronicznych jak i innych.

 

U nas znajdziesz części do takich wózków jak:

ATLET – BALKANCAR – BAUMANN – BT – CATERPILLAR – CLARK – DATSUN – HYSTER – HYUNDAI – JUNGHEINRICH – KALMAR – KOMATSU – LANCER BOSS – LANSING – LINDE – MANITOU – MITSUBISHI – NISSAN – SAXBY – STEINBOCK – STILL – TCM – TOYOTA – WAGNER – YALE


Zaufali nam